MawashiPasy PucharPodbeskidzia PucharPodbeskidzia2015 SPONS federacjaOyamaPolska

Turniej Mikołajowy

Zobacz w galerii 

Wyniki:

Bielsko-Biała

 
Tor przeszkód – grupa 4-7 lat

1. Kołodziejczyk Maciej

2. Stachurski Łukasz

3. Budny Karol

Tor przeszkód – grupa średnia 7-10 lat

1. Pilch Jacek

2. Leś Sara

3. Bury Marek

Tor przeszkód – najstarsi powyżej 10

1. Leś Rafał

2. Mysza Dawid

3. Wizner Igor

Konkurencja szczur – grupa 4-7 lat

1. Sztefko Błażej

2. Budny Karol

3. Kumala Marysia

Konkurencja szczur – grupa średnia 7-10 lat

1. Ptak Marcin

2. Bury Marek

3. Leś Sara

Konkurencja szczur – najstarsi powyżej 10

1. Mysza Dawid

2. Czupryński Marcel

3. Leś Rafał

Konkurencja walka z cieniem – grupa 4-7 lat

1. Mędrzak Amelia

2. Budny Karol

3. Sekreta Roksana

Konkurencja walka z cieniem – grupa średnia 7-10 lat

1. Ptak Marcin

2. Olek Marta

3. Pilch Jacek

Konkurencja walka z cieniem – najstarsi powyżej 10

1. Klima Maciej

2. Janosz Krystian

3. Urbaczka Łukasz

Test na wytrzymałość

1. Olkowski Szymon

Dodatkowa nagroda Mędrzak Amelia

Chocznia

 
Tor przeszkód – grupa młodsza

1. Janica Michał

2. Pieczka Miłosz

3. Pasek Krzysztof

Tor przeszkód – grupa średnia

1. Pawlik Karolina

2. Żydek Robert

3. Pieczka Kamil

Tor przeszkód – grupa najstarsza

1. Czaja Szymon

2. Pitoń Dawid

3. Głaz Klaudia

Konkurencja szczur – grupa młodsza

1. Pieczka Miłosz

2. Żak Marcin

3. Janiczak Michał

Konkurencja szczur – grupa średnia

1. Drabik Amelia

2. Pawlik Karolina

3. Żydek Robert

Konkurencja szczur – grupa najstarsza

1. Czaja Szymon

2. Sitarz Sandra

3. Sordyl Sandra

Konkurencja walka z cieniem – grupa najmłodsza

1. Pieczka Miłosz

2. Żak Marcin

2. Pasek Krzysztof

3. Janiczak Michał

Konkurencja walka z cieniem – grupa średnia

1. Żydek Robert

2. Drabik Amelia

3. Herzyk Mikołaj

Konkurencja walka z cieniem – grupa najstarsza

1. Oleksy Joanna

2. Bryndza Kamil

3. Sordylek Karolina

Test na wytrzymałość

1. Mamica Karina

2. Pieczka Miłosz

3.Janiczak Michał

Nagroda dodatkowa Pasek Krzysztof

Radziszów

 
Tor przeszkód – grupa młodsza

1. Ożóg Jakub

2. Klimek Kacper

3.Liskiewicz Wiktoria

Tor przeszkód – grupa średnia

1. Zajda Krzysztof

2. Ożóg Jeremiasz

3. Kawaler Przemysław

Tor przeszkód – grupa najstarsza

1. Ożóg Hubert

2. Gumiński Tomasz

3. Śmiłek Bartek

Konkurencja szczur – grupa młodsza

1. Klimek Kacper

2. Ożóg Jakub

3. Czopek Olaf

Konkurencja szczur – grupa średnia

1. Zajda Krzysztof

2. Drabik Amelia

3. Obłąk Filip

Konkurencja szczur – grupa najstarsza

1. Śnieżek Maciej

2. Gumiński Tomasz

3. Wacławska Barbara

Konkurencja walka z cieniem – grupa najmłodsza

1. Ożóg Jakub

2. Liskiewicz Wiktoria

3. Kowalik Franciszek

Konkurencja walka z cieniem – grupa średnia

1. Kawaler Przemysław

2. Ożóg Jeremiasz

3. Dymanus Tymoteusz

Konkurencja walka z cieniem – grupa najstarsza

1. Ożóg Hubert

2. Gumiński Tomasz

3. Wacławska Barbara

Test na wytrzymałość

1. Śladowski Łukasz

2. Lisowska Oliwia

3.Dymanus Tymoteusz