MawashiPasy PucharPodbeskidzia PucharPodbeskidzia2015 SPONS federacjaOyamaPolska

Turniej Mikołajkowy

W dniu 15.12.2015 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Skawinie, oraz 17.12.2015 r. w Zespole Szkół nr 1 w Choczni, odbył się Turniej Mikołajkowo-Gwiazdkowy zorganizowany przez Klub Karate MAWASHI. W zawodach udział wzięli nasi wychowankowie w Gminy Skawina, z ośrodków Skawina oraz Radziszów w sumie ok. 89 osób.

Przy pełnych trybunach przeprowadzono 3 konkurencje: tor przeszkód, szczur oraz test na wytrzymałość.

tor przeszkód - dzieci pokonywały przygotowany tor na czas, szczur – dzieci rozstawione w kole przeskakiwały skakankę, którą instruktor kręcił stojąc w jego środku , test na wytrzymałość w postaci trzymania nóg parę cm nad ziemią – wygrywa ten, kto najdłużej utrzyma nogi utrzymując tytuł „twardziela turnieju”.

Za pomocą instruktorów i rodziców sprawnie przeprowadzono zawody i w świątecznym nastroju rozdano nagrody. Wszystkie dzieci biorące udział w naszym Turnieju otrzymały  reklamówkę ze słodyczami, a najlepsi puchary oraz statuetki.

Jako klub dziękujemy sponsorom: Gminie Wadowice, Kęty, Stryszów oraz rodzicom (Pani Pawełczak i Pani Curzydło), którzy pomogli nam w organizacji Turnieju.

To dzięki nim tenTurniej wypadł tak wspaniale i wszystkie dzieci mogły cieszyć się z otrzymanych nagród i prezentów.

Wyniki Turniej Skawina

tor przeszkód

grupa 6-latki

1. Franciszek Kowalik

2. Sebastian Szczyrbak

3. Nadia Mitera

grupa 7-latki

1. Jakub Ożóg

2. Łukasz Śladowski

3. Jakub Jarosz

grupa 8-9 lat

1. Oliwier Pacułt

2. Jeremiasz Ożóg

3. Piotr Jałoszyński

grupa 10-12 lat

1. Maciej Śnieżek

2. Jakub Lelek

3. Eryk Książek

Szczur

grupa 6-latki

1. Franciszek Kowalik

2. Krzysztof Sroka

3. Marcin Czopek

grupa 7-latki

1. Piotr Tylec

2. Jakub Ożóg

3. Adam Czyżycki

grupa 8 -9 lat

1. Adrian Wicher

2. Amelia Drabik

3. Oliwier Pacułt

grupa 10-12 lat

1. Robert Ostafin

2. Karol Hojny

3. Przemysław Kawaler

Test na wytrzymałość

 

1. Oliwia Lisowska

2. Oskar Tyrka

3. Mikołaj Jeziorno


Wyniki Turniej Wadowice

Wyniki:

tor przeszkód

 

grupa do 7 lat

1. Michał Janiczak

2. Krzysztof Pasek

3. Filip Kołodziej

grupa 7-8 lat

1. Patryk Pitoń

2. Karina Mamica

3. Filip Imieliński

grupa 9-10 lat

1. Piotr Gacek

2. Weronika Cibor

3. Jakub Mlak

grupa powyżej 10 lat

1. Kacper Zając

2. Dominik Hudecki

3. Adrian Kępa

 

Szczur

 

grupa do 7 lat

1. Michał Janiczak

2. Maksymilian Grabski

3. Karina Mrzygłód

grupa 7-8 lat

1. Tomasz Wołek

2. Natalia Szczepańczyk

3. Patryk Pitoń

grupa 9-10 lat

1. Piotr Gacek

2. Amelia Drabik

3. Dominik Zawiła

grupa powyżej 10 lat

1. Adrian Curzydło

2. Kinga Jopek

3. Dominik Hudecki

Test wytrzymałości                                          

 

1. Michał Janiczak

2. Filip Kołodziej

3. Weronika Cibor