Sensei Grzegorz Jurczek 1 DAN

Trener Karate Dzieci i Młodzież

Trener Sekcji Bielskiej :

Nazywam się Grzegorz Jurczek. Moja przygoda ze sportem zaczęła się w 2000 roku, gdy moi rodzice zapisali mnie na karate do Sensei Sebastiana Wacławskiego. Przez lata, wzmacniałem swoje ciało, ducha walki i rywalizacji uzyskując kolejne stopnie kyu. Od 2010 roku jestem aktywnym instruktorem karate, a w 2016 roku uzyskałem stopień mistrzowski 1 Dan (czarny pas).  Moja droga karate trwa od prawie 20 lat. Od 2010 roku prowadzę ośrodki szkolenia karate w ramach Sekcji Klubu Karate Oyama Mawashi . Głównie są to grupy dziecięce (dzieci w wieku od 4-12 lat).  Praca z nimi, na przestrzeni lat, pozwoliła zbudować duże doświadczenie w pracy z najmłodszymi.

Pracuje również jako trener personalny (prowadzę własną działalność gospodarczą), co daje mi dodatkowe doświadczenie w kwestii prawidłowego rozwoju motorycznego, kształtowania właściwych wzorców ruchowych oraz przeciwdziałania wadom postawy.

Jestem osobą empatyczną i sumienną. Mam dobre podejście do dzieci. Łatwo nawiązuję z nimi pozytywny kontakt, przy jednoczesnym zachowaniu dyscypliny.Karate to świetna zabawa, poprawa ogólnej sprawności i kondycji, nauka technik karate i podstaw samoobrony. Karate to również nauka zdrowej rywalizacji, szacunku do współćwiczących i dyscypliny. W dzisiejszych skomputeryzowanych czasach pełnych zmodyfikowanej żywności, odpowiednie odżywianie  i uprawianie sportu to najwłaściwszy kierunek w walce o nasze zdrowie fizyczne i psychiczne.

Dlatego,  nie zastanawiaj się, przyjdź z dzieckiem na darmowy próbny trening!  :)                                                                                                               Zapraszam na zajęcia,

Sensei Grzegorz Jurczek 1 DAN

tel.: +48 505 128 906

 

Sensei Grzegorz Jurczek 1 Daninstruktor