215 Views

W dniach 10-12.12.2019 r. odbył się Turniej Mikołajkowy dla dzieci w miejscowościach Skawina, Kęty, Chocznia.  Dzieci zostały podzielone na grupy wiekowe i tradycyjnie już wzięły udział w 3 konkurencjach:

tor przeszkód

– dzieci pokonywały przygotowany tor na czas, szczur – dzieci rozstawione w kole przeskakiwały skakankę, którą instruktor kręcił stojąc w jego środku. W tej konkurencji udział wzięli również rodzice, test na wytrzymałość w postaci trzymania nóg parę cm nad ziemią – wygrywa ten, kto najdłużej utrzyma nogi utrzymując tytuł „twardziela turnieju. Wszystkie dzieci biorące udział w naszym Turnieju otrzymały pamiątkowe medale, oraz reklamówkę ze słodyczami, a najlepsi statuetki oraz puchary.

Dziękujemy Gminie Skawina za dofinansowanie turnieju.

Dziękujemy Panu Bartkowi Fabrowi właścicielowi Starej Pączkarni za pączki dla uczestników turniejów.

Skawina wyniki:

Tor Przeszkód

4-5 lat

  1. Adam Zacharski 2. Milena Stefaniak 3. Sylwester Maślanka

6 lat

  1. Sebastian Makówka 2. Mirosława Wołoch 3. Kamil Grześciuk

7 lat

  1. Mateusz Podoba 2. Krzysztof Cichowlas 3. Adrian Żak

8-9 lat

  1. Martyna Studnicka 2. Wojciech Kopacz 3. Przemysław Kopacz

10+ 

  1. Eryk Matuszek 2. Krystian Kwiatkowski 3. Nataniel Kotarba

Szczur

4-5 lat

  1. Karol Łężniak 2. Maks Stelmakh 3. Milena Stefaniak

6 lat

  1. Natan Grabek 2. Oliwia Szewczyk 3. Sebastian Makówka

7 lat

  1. Alan Dąbrowski 2. Bartek Basta 3. Mateusz Podoba

8-9 lat

  1. Wojciech Kopacz 2. Przemysław Kopacz 3. Wojciech Wilk

10+

  1. Natan Grabek 2. Oliwia Szewczyk 3. Sebastian Makówka

Rodzice

  1. Justyna Cieżak, Mateusz Garlacz
  2. Dorota Świtalek, Tomasz Mrowiec
  3. Anna Boguszewska, Adam Depa

Nogi

  1. Patrycja Kudela 2. Krzysztof Janik 3. Adrian Wiche

 

 

Kęty wyniki:

tor przeszkód

najmłodsi: 1. Izabela Baścik 2. Wiktoria Bagierek 3. Paweł Konior

grupa średnia: 1. Samuel Poręba 2. Wiktor Leśniowski 3. Grzegorz Bielewicz

najstarsi: 1. Tomasz Baron 2. Natalia Szczepańczyk 3. Miłosz Szymla

szczur

najmłodsi: 1. Kornelia Łaz 2. Wiktoria Bagierek 3. Marek Góralczyk

grupa średnia: 1. Samuel Poręba 2. Grzegorz Bielewicz 3. Krystian Kusak

najstarsi:  1. Wiktoria Koniuszewska 2. Adrian Curzydło 3. Jakub Gruszeczka

rodzice: 1. Łukasz Krupiński 2. Robert Poręba 3. Karolina Florczak

nogi: 1. Izabela Baścik 2. Marek Góralczyk 3. Samuel Poręba

Chocznia Wyniki:

Tor przeszkód

5-6 lat: 1. Tomasz Pazmirski 2. Kevin Zawierucha 3. Igor Jakubowski

7-8 lat: 1. Malwina Mojska 2. Szymon Gacek 3. Michał Adamczyk

9-10 lat: 1. Igor Żak 2. Bartosz Pazmirski Michał Bryndza

10+ 1. Marcin Adamczyk 2. Łukasz Stańczyk 3. Damian Odrowąż

Szczur

5-6 lat 1. Tomasz Palmirski 2. Jendrzej Wodniak 3. Kevin Zawierucha

7-8 lat 1. Michał Adamczyk 2. Malwina Mojska 3. Wojciech Markowicz

9-10 lat 1.Sebastian Faber 2. Michał Bryndza 3. Igor Żak

10+ 1. Marcin Adamczyk 2. Weronika Pawela 3. Damian Odrowąż

rodzice: 1. Przemysław Faber 2. Joanna Kacperska 3. Małgorzata Wodniak

nogi: 1. Michał Adamczyk 2. Bartosz Pazmirski 3. Tomasz Pazmirski

OSU!!!